Magazyny logistyczne

Możliwość przechowywania ładunków we własnych halach to jeden z elementów, na których oparta jest nasza sprawna logistyka. Magazyn transportowy w Rynarzewie pod Bydgoszczą, blisko trasy S5, wyposażony jest w nowoczesne wózki widłowe i paletowe, na których pracują wykwalifikowani operatorzy.

Zarówno nasza hala, jak i teren ją otaczający objęte są monitoringiem znacznie poprawiającym bezpieczeństwo towarów. To nasz główny magazyn logistyczny, o największej powierzchni magazynowej, jednak istnieją też inne. Dzięki strategicznie rozmieszczonym halom gwarantujemy zoptymalizowany plan przeładunkowy dla każdego zlecenia. Wszystkie nasze magazyny logistyczne wspierane są przez agencję celną – pomagamy w skompletowaniu dokumentów niezbędnych podczas transportu.

Wysoka przepustowość

W naszych halach magazynowych dysponujemy możliwością przechowywania dużej ilości ładunków. Za składowanie oraz przeładunek odpowiedzialni są najlepsi specjaliści, którzy dbają o najwyższe bezpieczeństwo towarów.

Flota wózków widłowych

Własne wózki widłowe to zaleta, którą odznaczają się nasze magazyny. Logistyka w oparciu o innowacyjne pojazdy jezdniowo podnośnikowe przynosi korzyści nam i naszym kontrahentom.

Doświadczeni pracownicy

Operatorami naszych urządzeń są wyłącznie wykwalifikowani operatorzy wózków widłowych. Warto zaznaczyć, że zatrudniamy też doświadczonych pracowników do innych zadań – organizowania przestrzeni magazynowej, kontrolowania jakości czy operowania wózkami paletowymi.

Monitoring

Zarówno hale składowo-przeładunkowe, jak i teren otaczający nasze magazyny objęte są monitoringiem, dlatego możesz mieć pewność bezpieczeństwa przechowywanych u nas ładunków.

Referencje
"Magazyny Milworld Logistics służą mojej firmie do przeładunków. Wszystko idzie sprawnie i terminowo."
Szeroki uśmiech na twarzy mężczyzny z siwymi włosami i w okularach.
Dominik Lewandowski
"Panowie z Milworld Logistics poratowali nas swoją halą, kiedy na europejskiej trasie nie mogliśmy zdeponować towaru w umówionym magazynie innej firmy."
Młoda pracowniczka firmy branży TSCzarne oczy i czarne włosy.
Róża Stępień
Nasze usługi

Spedycja krajowa

Serwis i naprawa TIR

Transport międzynarodowy

Magazyny logistyczne