Serwis i naprawa TIR

Na terenie naszego centrum logistycznego prowadzimy własny warsztat. Ciężarówki, które ruszają w trasy są zawsze w stanie najwyższej sprawności – wszystko dzięki odpowiedniemu wsparciu technicznemu.

Należący do Milworld Logistics warsztat TIR zatrudnia wyłącznie najlepszych fachowców z długoletnim doświadczeniem. Profesjonalnie serwisujemy zarówno solówki, jak i ciągniki siodłowe. Wykwalifikowany mechanik TIR jest wsparciem dla pojazdów naszych oraz naszych kontrahentów – możesz mieć pewność szybkiej naprawy floty. Zadzwoń do nas lub napisz przez dostępny na stronie formularz, aby poznać oferowany na wszystkie usługi cennik. Warsztat samochodowy – ciężarowych pojazdów i nie tylko – stale się rozwija, a nasi mechanicy poszerzają wiedzę dotyczącą nawet najbardziej specjalistycznych napraw. Przekonaj się, że poradzimy sobie z każdą usterką.

Serwis TIR

W naszym warsztacie naprawiamy ciągniki siodłowe i solówki, dbając o najwyższą sprawność całej floty pojazdów.

Wykwalifikowani mechanicy

Serwisowaniem maszyn zajmują się u nas wyłącznie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Nasi mechanicy są wykwalifikowani i znają się na obsłudze wszystkich urządzeń naprawczych.

Specjalistyczny sprzęt

Naprawiając pojazdy, posługujemy się dużym, innowacyjnym sprzętem zaprojektowanym specjalnie do ciężarówek. Nasz warsztat jest wyposażony w podnośniki, urządzenia diagnostyczne i wózki z narzędziami naprawczymi przeznaczonymi do solówek i ciągników siodłowych.

Referencje
"Niezawodna flota Milworld Logistics ma solidne wsparcie – własny warsztat bardzo przydaje się firmie zajmującej się transportem."
Mężczyzna z uśmiechem pozuje do zdjęcia.
Roman Pawlak
"Mechanicy szybko usunęli usterkę. Fachowa robota!"
Pociągła twarz kędzierzawego mężczyzny.
Ryszard Chmielewski
Nasze usługi

Spedycja krajowa

Serwis i naprawa TIR

Transport międzynarodowy

Magazyny logistyczne