Spedycja krajowa

Logistyka i spedycja krajowa

Dysponujemy możliwościami szybkiej spedycji drogowej na terenie całej Polski. Warto podkreślić, że dotyczy to zarówno logistyki LTL, jak i FTL. Pierwsza z wymienionych, czyli spedycja drobnicowa polega na korzystaniu z częściowych możliwości danego pojazdu, który jest blisko miejsca załadunku. W przeciwieństwie do LTL spedycje transportowe FLT oznaczają pełny załadunek w punkcie A i dostarczenie go bezpośrednio do punktu B.


Nasza propozycja to nie tylko dobra spedycja na solówki, ale też na ciągniki siodłowe. Jeśli szukasz transportu produktów spożywczych, świetnie trafiłeś – oferowana przez Milworld Logistics spedycja na chłodnie to znakomity sposób, aby błyskawicznie dowieść świeżą żywność. Transportujemy paczki oraz całe palety. Należy zaznaczyć, że nasi specjaliści dbają, aby terminowa i bezpieczna była każda spedycja. Bydgoszcz, przy której znajduje się nasze centrum logistyczne, to dogodna lokalizacja dla bazy logistycznej. Położone w centrum Polski Kujawsko-Pomorskie z każdym rokiem okazuje się doskonałym hubem komunikacyjnym. Kończone właśnie inwestycje, jak chociażby droga S5, oznaczają jeszcze łatwiejsze spedycje krajowe na przykład do Wielkopolski czy na Pomorze.

LTL/FTL

Jedną z naszych propozycji jest drobnicowy przewóz ładunków (LTL), czyli wydajne łączenie strumieni logistycznych. Dedykowana spedycja po kraju to z kolei przewóz ładunków całopojazdowych (FTL) z miejsca załadunku prosto do punktu wyładunkowego.

Chłodnie

Jeśli potrzebujesz przewozu produktów spożywczych, z pomocą przychodzi nasza spedycja. Chłodnia w każdej z naczep czy solówek to urządzenie ze wszech miar niezawodne i nowoczesne – pozwala na przechowywanie ładunku bez zmian temperatury, bez względu na warunki panujące na drodze.

Spedycja właściwa

Naszą specjalnością jest spedycja właściwa – odbieramy i nadajemy towar, a także przygotowujemy ładunek do przewozu. W ramach usług sporządzamy też dokumentację transportową i udzielamy wszelkich porad związanych z zagadnieniami spedycyjnymi.

Referencje
"Pomysły Milworld Logistics usprawniają cały proces spedycyjny. Firma trzyma rękę na pulsie!"
Twarz uśmiechniętego Polaka współpracującego z międzynarodową firmą spedycyjną.
Kajetan Wysocki
"Nie ma problemów z kontaktem, a transport jest terminowy, polecam."
Mężczyzna w okularach ma siwe włosy.
Bronisław Walczak
"Skorzystałam ze spedycji na solówki oferowanej przez firmę z Rynarzewa. Bardzo pomogli mojej firmie."
Kobieta z dużym kolczykiem. Proste, czarne włosy.
Urszula Makowska
Nasze usługi

Spedycja krajowa

Serwis i naprawa TIR

Transport międzynarodowy

Magazyny logistyczne