Transport międzynarodowy

Zagraniczny przewóz towarów

Naszą specjalnością jest przewóz międzynarodowy. Transport drogowy towarów do krajów Unii Europejskiej oraz państw z nią graniczących wymaga wykwalifikowanych spedytorów oraz kierowców.

Dysponujemy doświadczoną kadrą, dlatego otrzymując zlecenie przewozu towaru, gwarantujemy bezpieczeństwo ładunku i terminowości wykonanych zadań. Dodatkowo dysponujemy magazynami i warsztatem – ruszające za granicę solówki czy ciągniki siodłowe mają solidne wsparcie techniczne.

LTL

Łączymy strumienie logistyczne transportu drobnicowego (częściowego, LTL), dzięki czemu międzynarodowe przewozy transportowe osiągają najwyższą wydajność i najniższe koszty.

FTL

Jednocześnie chcemy zaproponować dedykowany transport zagraniczny (FTL) – podejmiemy ładunki całopojazdowe, bez przestojów dostarczając towar z punktu A do punktu B.

Dokumentacja

Planując przewóz towarów do Wielkiej Brytanii, państw UE lub do innych krajów, należy zadbać o odpowiednie dokumenty – przygotujemy je za Ciebie.

Przewóz chłodniczy

Wiele towarów, zwłaszcza żywność i leki, wymaga przechowywania w zimnie. Z myślą o najbardziej wymagających ładunkach oferujemy transport chłodniczy – międzynarodowy przewóz artykułów w określonej temperaturze, także poniżej zera.

Referencje
"Potrzebowałem szybkiego transportu na Wyspy Brytyjskie, dlatego skorzystałem z oferty przewozu towarów firmy Milworld Logistics. Specjaliści z centrum logistycznego pod Bydgoszczą dobrze zaplanowali spedycję. Wyjaśnili mi też nurtujące kwestie w sprawie dokumentów po Brexicie."
Pociągła twarz mężczyzny pracującego w transporcie.
Ireneusz Sawicki
"Pracując w branży spożywczej, nie można pozwolić sobie na przestój w przewozie artykułów, zwłaszcza w zmiennej temperaturze. Wybrałam oferowany przez Milworld Logistics chłodniczy transport międzynarodowy TIR – cena za km była najprzystępniejsza spośród wszystkich ofert, zadbano też o terminowość i bezpieczeństwo produktów."
Kobieta w średnim wieku z pofalowanymi włosami.
Oktawia Tomaszewska
"Jeśli chodzi o transport kołowy na kierunku wschodnim czy południowym, firma Milworld Logistics nie ma sobie równych. To był dobry wybór!"
Prostokątne okulary na twarzy siwego mężczyzny z zarostem.
Henryk Mróz
Nasze usługi

Spedycja krajowa

Serwis i naprawa TIR

Transport międzynarodowy

Magazyny logistyczne